18.07.2023
Latvijas U16 meiteņu izlase (2007./2008. dzimšanas gads) šonedēļ Rīgā, Daugavas sporta namā, Baltijas kausa izcīņas turnīrā sacentīsies ar Igaunijas (otrdien, 18., jūlijā plkst.17:30) un Lietuvas (ceturtdien, 20. jūlijā, plkst.12) kadešu izlasēm. Komandas gatavojas Eiropas U16 čempionātam, kas notiks augusta vidū.
Latvijas komanda trenējas kopš jūlija sākuma un jau aizvadījusi trīs pārbaudes spēles Polijā (uzvara un divi zaudējumi). Ierindā ir 14 kandidātes.
Spēļu statistikas tiešraide būs redzama basket.lv, video tiešraide – LJBL YouTube kontā.
Eiropas U16 čempionāta A divīzijas turnīru, kas no 11. līdz 19. augustam notiks Izmirā (Turcija), Latvijas kadetes sāks A grupā, sacenšoties ar Somijas, Portugāles un Čehijas izlasēm. Astotdaļfinālā būs jāspēlē ar kādu no B grupas komandām (Francija, Ungārija, Turcija, Serbija).
Latvijas U16 izlases kandidātes
Vārds un uzvārds | Dz.g. | Poz. | Sporta skola | Treneris/e |
Sindija Miščenko | 2008 | 1. | Gulbenes BJSS | O. Vīksna |
Emīlija Trofimenko | 2007 | 1. | RBJSS Rīdzene | A. Mikāle |
Mila Luzgina | 2008 | 1. | Daugavpils BJSS | I. Romaņenko |
Maija Aploka | 2008 | 2. | Liepājas SSS | Ģ. Splīte |
Tamirise Simonova | 2007 | 2. | Daugavpils BJSS | I. Romaņenko |
Līva Hermane | 2007 | 2. | Saldus Sp. skola | A. Šlanka |
Zane Straudovska | 2007 | 3. | RBJSS Rīdzene | A. Mikāle |
Rūta Ricika | 2007 | 3. | BJBS Rīga/TTP-2 | E. Vasiļevska |
Evelīna Pauzere | 2008 | 3. | RBJSS Rīdzene | E. Markūns |
Marta Ploriņa | 2007 | 3./4. | Bertānu VBS | E. Brokāns |
Anna Liepiņa | 2007 | 5. | Daugavpils BJSS | I. Romaņenko |
Kristīne Dreimane | 2007 | Liepājas SSS | Ģ. Splīte | |
Šarlote Šepte | 2007 | 4./5. | Ventspils Spars | R. Prūsis |
Grieta Roze | 2007 | RBJSS Rīdzene | A. Mikāle |
Komandas vadība
Matīss Rožlapa | Galvenais treneris |
Ilze Ose-Hlebovicka | Trenere |
Elvis Brokāns | Treneris |
Ivars Ikstens | Fiziskās sagatavotības treneris |
Ance Upeniece | Fizioterapeite |
Eiropas sieviešu U16 čempionāts: Izmira (Turcija), 11.-19. augusts
A grupa | B grupa | C grupa | D grupa |
Čehija | Francija | Itālija | Spānija |
Latvija | Ungārija | Polija | Beļģija |
Somija | Turcija | Horvātija | Grieķija |
Portugāle | Serbija | Izraēla | Slovēnija |